شنبه, ۲۹ دی ۱۳۹۷، ۰۹:۲۵ ق.ظ

پيشنهاد سردبير

پربحث ترين ها

پربازديدها

۰

فعالان قرآنی از خدمات بیمه ای بهره مند می شوند

 ستاد استان

فعالان قرآنی از خدمات بیمه ای بهره مند می شوند

مدیر عامل اتحادیه موسسات  قرآن و عترت (ع) چهارمحال و بختیاری با اشاره به این که 81  نفر از قرآنیان استان در سال های گذشته  از خدمات بیمه فعالان قرآنی بهره مند شدند افزود: سایر فعالان قرآنی واجد شرایط نیز بیمه می شوند

حیدر قلی صدقی مدیر عامل اتحادیه موسسات قرآن و عترت(ع) استان گفت: ﺳﯿﺎﺳت‌گذاری و ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌رﯾﺰی ﺑﺮای ﺗﺄﻣﯿﻦ ﻣﻌﯿﺸﺖ و ﺣﻤﺎیتﻫﺎی ﻣﺎدی و ﻣﻌﻨﻮی از ﻓﻌﺎﻻن ﻋﺮﺻﻪ‌ﻫﺎی ﻗﺮآﻧﯽ ‌، ﻫﻤﻮاره ﯾﮑﯽ از ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ دغدغه های این اتحادیه بوده است.

 وی ادامه داد: ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﻨﻈﻮر اتحادیه موسسات قرآن و عترت(ع) استان پیگیر وضعیت بیمه فعالان قرآنی استان بوده است و ﺑﺎ اﻧﺠﺎم ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌رﯾﺰی‌ﻫﺎی ﻻزم ﺟﻬﺖ ﺗﺤﻘﻖ اﯾﻦ اﻣﺮ، با همکاری معاونت قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی  اﻗﺪام  ﺑﻪ ﭘﻮﺷﺶ ﻓﻌﺎﻻن ﻋﺮﺻﻪ ﻗﺮآﻧﯽ ﮐﺸﻮر ﺗﺤﺖ ﺑﯿﻤﻪ‌ ﺧﺪﻣﺎت ﺗﺄﻣﯿﻦ اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ ﻧﻤﻮده است، فلذا ﺗﻤﺎﻣﯽ اﻓﺮادی ﮐﻪ ﺣﺎﺋﺰ ﺷﺮاﯾﻂ ﻻزم و ﻣﻄﺎﺑﻖ ﺑﺎ ﻣﻔﺎد ﻣﻨﺪرج در آئینﻧﺎﻣﻪ بیمه فعالان قرآنی ﺑﺎﺷﻨﺪ ﻣﯽ‌ﺗﻮاﻧﻨﺪ ﺗﺤﺖ ﭘﻮﺷﺶ اﯾﻦ ﺑﯿﻤﻪ ﻗﺮار ﮔﯿﺮﻧﺪ.

صدقی منظور از ﻓﻌﺎلان ﻗﺮآﻧﯽ را ﮐﻠﯿﻪ اﺷﺨﺎص ﺣﻘﯿﻘﯽ دانست ﮐﻪ ﺑﺎ ﻣﺤﻮرﯾﺖ ﻣﻮﺿﻮع ﻗﺮآن و ﻋﺘﺮت در ﺳﻪ ﺑﺨﺶ اﺻﻠﯽ ﻣﻮرد اﺷﺎره در آﺋﯿﻦ‌ﻧﺎﻣﻪ (ﺗﺒﻠﯿﻎ و ﺗﺮوﯾﺞ ﻗﺮآن و ﻋﺘﺮت - آﻣﻮزش و ﭘﮋوﻫﺶ‌ﻫﺎی ﻗﺮآﻧﯽ و ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ‌ﻫﺎی ﻫﻨﺮی ﻗﺮآﻧﯽ) فعالیت می‌کنند.

 وی با اشاره به این که 81  نفر از قرآنیان استان در سال های گذشته  از خدمات بیمه فعالان قرآنی بهره مند شدند افزود:  امسال نیز کسانی که در زمینه قرآنی فعالیت دارند جهت بهرمندی از این مزایا شناسایی و معرفی می شوند.

مدیر عامل اتحادیه موسسات قرآن و عترت استان یکی از شروط اصلی استفاده از این بیمه را فعالیت مستمر در بخش مربوطه با شرایط مندرج در آئین‌نامه عنوان کرد که احراز صلاحیت آن  به عهده دفتر قرآن و عترت  فرهنگ و ارشاد اسلامی استان است.

 وی همچنین  ابراز امیدواری کرد با اطلاع رسانی به موقع ،کسانی که در زمینه قرآنی فعالیت دارند  بتوانند جهت بهرمندی از این مزایا شناسایی و معرفی شوند.

نظرات (۰)
هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

شبکه های اجتماعی